Máš rád výlety, ale už tě klasický způsob cestování omrzel? Nebaví tě cestovat sám, ale nevíš jak na výlety přilákat kamarády? Máme pro tebe řešení! Představujeme ti nový, zábavný a dosud neobjevený způsob turistiky.

O co přesně jde? Kniha, kterou už brzy můžeš držet v rukách, ti otevírá brány do opravdu netradičního pojetí výletů. Chystáme pro tebe přehled 50 zajímavých míst v každém kraji. Čekají tě památníky, hrady, zámky, naučné stezky, jezera, rybníky, pláže, vyhlídky a mnoho dalšího. Podíváš se do různých koutů krajů, navštívíš všechny regiony a dostaneš se i do přírody. Abychom tě ale klasicky nevodili jen z památky na památku,na každém místě tě čeká výzva, kterou zde můžeš splnit a výlet si tak mnohonásobně zpestřit. Jaká? To už se nech překvapit!


Připravili jsme pro tebe celou škálu výzev – od naučných, matematických, přes sportovní, herecké, až po „gastronomické“. Nezapomněli jsme v podstatě na nic! Čeká tě spousta poznání, seznamování, turistiky, ale hlavně zábavy! Tak na co ještě čekáš? Čas běží a úkoly jsou připraveny! Máš na to splnit všechny výzvy? Navíc vše můžeš dokumentovat a knihu využít i jako fotoalbum.

Sleduj nás i na dalších sítích

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2020 by PRESSPROJEKT s. r. o.