top of page
Zažijkraj.cz Logo
Lom Velká Amerika pohled z dronu

Jsme cestovateléstejně
jako vy

Kdo jsme?

O nás

Jsme mladý ambiciózní tým, který už tři roky propaguje cestování po krásách naší republiky. Na samotném začátku jsme v rámci podpory tuzemského cestovního ruchu vytvořili tři publikace - cestovní deníky (Ústecký kraj, Liberecký kraj a Praha), které se rychle staly oblíbenými mezi turisty. Postupně jsme navázali velmi úzkou spolupráci s profesionály z nakladatelství Soukup a David, kteří se cestování věnují již přes 30 let. Z jejich publikací můžete znát například velice oblíbené tituly Špalíček výletů nebo Cestovní knihu.

 

Protože jdeme s dobou, vytvořili jsme kromě knižní formy také digitální verzi na posílení rozvoje cestovního ruchu, v tomto případě pro všechny kraje. Mobilní aplikace inspiruje turisty a vyzývá je k cestování po Česku. Minulý rok byla aplikace v testovací verzi, letos směřujeme k tomu, aby se stala parťákem pro každého.

 

Dva lidé drží telefony s aplikací Zažijkraj.cz

Aplikace

Společně pro Vás vytváříme revoluční cestovatelskou aplikaci pro nadšené dobrodruhy, díky které s námi procestujete celé Česko!

Cestovatelský zážitkový deník Zažij Liberecký kraj

Vlastní publikace

Vydali jsme tři netradiční průvodce, které slouží nejen jako zdroj inspirace, ale i jako deník a fotoalbum. Aktuálně k dostání Praha, Ústecký a Liberecký kraj.

Knihy vyskládané na stole v knihkupectví

Eshop

Ve spolupráci s Nakladatelstvím Soukup&David pro vás vydáváme neokoukané a originální průvodce v tištěné podobě.

Žena držící mobilní telefon a notebook

Marketing

Pomáháme firmám v cestovním ruchu s nakopnutím jejich marketingu. Od správy sociálních sítí až po pomoc s realizací různých kampaní.

Žena držící knihu u hradu

Blog

Články plné inspirace - poradíme kam vyrazit i představíme trendy v rámci cestovního ruchu. 

Ruka držící mobilní telefon s aplikací Zažijkraj.cz

Inzerce

Jste firma nebo podnik, který se chce zviditelnit v cestovatelské aplikaci? Napište nám.

© 2019-2022 by PRESSPROJEKT s. r. o.

bottom of page