Vítáme tě dobrodruhu,

jsme Zažijkraj.cz a už od roku 2019 se snažíme podporovat cestování po Česku. Za celým projektem stojí tým mladých lidí, kteří rádi objevují krásy a taje České republiky, a o tyto zážitky se chtějí podělit s ostatními. Vydali jsme několik svých knih, vytvořili e-shop a přes něj nabízíme i desítky kvalitních publikací. Nyní navíc přicházíme na tuzemský trh s revoluční mobilní aplikací. Jednoduše řečeno, jsme váš partner na cesty.

 

Tradičně netradiční

Na jaře roku 2019 se zakladatel projektu Zažijkraj.cz Martin Dušek rozhodl přijít s něčím netradičním. Chtěl přesvědčit hlavně mladé lidi, aby vedle cest do zahraničí začali více poznávat i svou rodnou krajinu. Se svým týmem tedy vydal první dvě knihy - Zažij Ústecký a Zažij Liberecký kraj. Třetí kniha Zažij Prahu následovala na jaře roku 2020. Nejedná se ale o klasické průvodce! Netradiční publikace slouží vlastně jako 4v1. Jednak vám nabídnou poznat desítky krásných míst ve vašem kraji, na výletech vás pobaví a někdy i potrápí výzvami. Zároveň vám poskytnou prostor pro vaše vzpomínky v podobě fotek, vstupenek či poznámek. Zkrátka se snaží o to, aby cestování byla zábava a dobrodružství, a vy jste na tyto výlety nezapomněli.

Léty prověřené nakladatelství

Počátkem roku 2020 jsme začali úzce spolupracovat s uznávaným nakladatelstvím Soukup&David, které vydalo už desítky knížek o cestování po České republice. Díky této spolupráci mohli čtenáři získat klasické a léty prověřené průvodce za super ceny i na našem e-shopu. Na podzim téhož roku jsme na naše stránky přidali další příjemnou novinku v podobě blogových článků s tipy "kam na výlet".  

Pokrok nezastavíš

Knížkami to ale zdaleka nekončí. Na trh nyní vstupujeme s jedinečnou mobilní aplikací, díky které cestování po České republice nabere úplně jiný rozměr. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami ZDE.

 

Pojďte s námi objevovat naši kouzelnou zemi, poznávat nová místa, zažívat mnohá dobrodružství a zábavu! Budeme se na vás těšit.

Tým Zažijkraj.cz