top of page
3 (2)_edited.jpg

Ty nejlepší
výlety
v Česku.

Lenochod Kája: To jsem já!


Zdravím všechny přátelé cestování,

jmenuji se Kája a jsem lenochod. Rád bych vám řekl svůj příběh. Kdysi jsem jako malý vyrůstal na jednom kouzelném místě plném stromů, zvířat a všech možných rostlin. Bohužel, jak to občas bývá, nic netrvá věčně a já tak musel ze svého domova odcestovat. Byl jsem skoro bezdomovec! Trvalo mi dlouho, než jsem se rozhodl kam vlastně zamířím, ale nakonec vyhrála Evropa, konkrétně samotné srdce Evropy – Česká republika.


Sice jsem měl z cesty trochu obavy, ale nakonec vše probíhalo hladce... a tak mě tu teď máte. Myslel jsem, že bych se tu mohl někde zabydlet, ale je to tu velké a plné krásných míst, tak nevím, které si vybrat. Rozhodl jsem se tedy procestovat celou republiku včetně všech zajímavých koutů a míst. Začnu pěkně od severu a postupně přidám všechny kraje, které kolem mě budou. Věřím, že to bude nejen zajímavé, ale také dobrodružné...a dobrodružství to já rád! Doufám, že se ke mně někdo z vás přidá a společně si ukážeme, jak krásné to tu všude je. Myslím, že už jsem toho o sobě řekl dost, tak se na to pojďme vrhnout. Sbalme si věci a hurá na cestu!


PS: navíc se teď o vás, drahé cestovatele, budu na e-shopu zazijkraj.cz kompletně starat. Balím a odesílám objednávky, vyřizuju emaily i telefony na technické podpoře a klidně s vámi pokecám i na Facebooku.

Nové články přímo do vašeho mailu?

bottom of page