top of page
3 (2)_edited.jpg

Ty nejlepší
výlety
v Česku.

Svým nákupem pomáháte, díky projektu Podpořit.cz

Chcete pomáhat potřebným, ale nyní nemáte finanční zdroje? Nevadí, určitě si alespoň někdy něco koupíte přes internet, a to stačí. Denně na internetu proběhne až nepředstavitelné množství nákupů. Jaké by to asi bylo, když bychom platili stále stejně, jen s tím rozdílem, že zároveň pomáháme i charitativním projektům? Zní to bezvadně, ne? A právě na tom založili svůj plán pomoci Radim, Ondra, Kristy a Dan z projektu Podpořit.cz. Celý nápad na netradiční pomoc vznikl při studiu na vysoké škole NEWTON College a nyní oslavuje 1 rok své existence.


Tento způsob pomoci nás v týmu moc oslovil a řekli jsme si, že do toho jdeme s nimi. Nyní i ty můžeš pomáhat. Stačí, když nakoupíš u nás na e-shopu nebo v dalších 580 jiných obchodech a tím pomůžeš konkrétním lidem s konkrétními potížemi. Jako například Terezce a Aničce, které trpí mozkovou obrnou.


A jak sami zakladatelé popisují svůj projekt?

Věříme, že každý člověk je báječný, a že každý báječný člověk pomáhá těm, kteří v životě neměli tolik štěstí jako on sám. Někdy to může být složité a těžké, ale proto jsme tu my, abychom dobré skutky dělali jednodušší. Naším posláním je umožnit každému pomáhat potřebným, a to bez útraty jediné koruny ze své kapsy. Chceme přinášet radost Vám samotným, ale i těm kterým díky Podpořit pomáháte.


Zaujali jsme vás? Pokud jo a chcete se k nám přidat, nezabere vám to více jak minutu času. Jak na to vám kluci prozradili na svém webu.Nové články přímo do vašeho mailu?

bottom of page