top of page
3 (2)_edited.jpg

Ty nejlepší
výlety
v Česku.

Kam na výlet: Za top instagramovou fotkou?

Instagram se posouvá každým dnem v před a účtů přibývá. Mít Instagram je docela trend a dokonalou fotku na nějakém zajímavém místě docela taky!


Mikulov

Do Mikulova jezdí turisté především za vínem, co takhle si udělat výlet za turistikou, krásným výhledem a za památkami?

Pokud se vydáte na Kozí hrádek, který není tak příliš daleko od náměstí, tak uvidíte neuvěřitelný výhled na vskutku krásné město.


Adršpašsko-teplické skály

Nejspíše je známe všichni, ale ne každý z nás je navštívil. A to zní jako dobrá příležitost k výletu, co myslíte? Fotek zde můžete pořídit opravdu kvanty!


Velká Amerika

Jistě jste o tomto místě už slyšeli – tedy hlavně především, pokud jste členy cestovatelských skupin na facebooku, kde na je fotek z Velké Ameriky vážně hodně. Lidé sem pro top fotku, a ještě krásnější výhled jezdí opravdu hodně.

Karlovy Vary

Chystáte se do Karlových Varů? Tady se hned nabízí tolik příležitostí, kde vyfotit dobré fotky a podělit se s nimi s vašimi fanoušky na Instagramu! Co takhle navštívit historické budovy?


Pravčická brána

Pokud máte naši knížku Zažij Ústecký kraj, tak jste jistě na seznamu kam na výlet nemohli minout místo, které se jmenuje Pravčická brána! Zde máte totiž výzvu time to SELFIE s největším počtem lidí. Sebereš odvahu a splníš tuto výzvu? Sdílej fotky s #TopPhoto!


Vyhlídka – Svatý Jan pod Skalou

Tato vyhlídka se nachází kousek od hradu Karlštejna. Co vidět nádherný výhled na západ slunce po tom, co si projdete naši krásnou a historickou Prahu? Nevíte kam na výlet do Prahy? Máme pro vás padesát top míst, co musíte vidět v Praze – Zažij Prahu!


Skalní město – Tiské stěny

Pískovcové skalní město jsou zároveň přírodní památkou, které se nachází u obce Tisé v Ústí nad Labem. Jste připraveni na jeden z nejlepších výletů se super fotkami?


Nové články přímo do vašeho mailu?

bottom of page