top of page
3 (2)_edited.jpg

Ty nejlepší
výlety
v Česku.

Velká letní soutěž

Naše Velká letní soutěž se již blíží do svého finále. Už zítra (v neděli o půlnoci) soutěž stopneme a v pondělí vylosujeme patnáct výherců! Výhry stojí za to, společně s našimi partnery jsme se pro vás snažili vybrat krásné ceny. Co proto musíte udělat? Pouze splnit jednoduché podmínky a pak mít trochu toho štěstí při losování.soutěž Zažijkraj.cz

Podmínky účasti

  • zaregistrovat se v naší nové turistické aplikaci Zažijkraj.cz

  • sledovat náš Instagram, aby vám už nic nového neuteklo

  • sdílet nás do stories

  • vložit komentář “Jsem v Appce”, případně jakou cenu byste rádi vyhráli

Soutěžní příspěvek https://www.instagram.com/p/CSBWvPpMFuW/


A co můžete vyhrát?


Kupóny v hodnotě 600,- Kč na eshop MyShirt

https://www.myshirt.cz/

Od roku 2015 nás profíci z MyShirt zásobují textilem s krásnými i vtipnými potisky. Na své si přijde každý - ať hledáte netradiční dárek, pracovní tričko či jen potištěným textilem chcete udělat radost sobě nebo kamarádům. Nás samozřejmě nejvíce zaujaly cestovatelské potisky, které se hodí všem turistům na letní cesty.


Kvalitní batoh od firmy LOAP

https://www.loap.cz/

Zkratka LOAP sice vznikla ze dvou anglických slov „Logical“ a „Application“, ale firma je to česká! LOAP v překladu znamená „rozumné využití“. A o rozumném využití to celé je – výrobky navrhují tak, aby byly funkční, praktické, za rozumnou cenu a hlavně, aby vám to v nich slušelo. Od roku 1993 už oblékli tisíce spokojených cestovatelů. Budete mezi ně také patřit?


Rodinná vstupenka na Stezku Valaška

https://stezkavalaska.cz/

Několik stovek metrů dlouhá stezka s výškou až 12 metrů, krásné výhledy i okolní prostředí… to by mohl být i váš turistický cíl nedaleko legendárních Pusteven.


VIP účet v aplikaci Zažijkraj.cz

https://www.zazijkraj.cz/aplikace

Aplikace Zažijkraj.cz je zdarma, ale díky VIP režimu získáte mnoho výhod. Více informací o výletech, slevové kupóny, ale i větší prostor pro vaše vzpomínky.


Špalíček výletů: To nejlepší

https://eshop.zazijkraj.cz/

Bestseller minulého roku, který i letos boří rekordy prodejů - krásná knížka od Nakladatelství Soukup a David. Na rozdíl od spousty jiných průvodců autoři této publikace všechny trasy prochodili, nafotili a zpracovali do co nejpřívětivější podoby. Na své si přijde ať turista začátečník, tak i zkušený dobrodruh.


Zažij Prahu

https://eshop.zazijkraj.cz/

Zažij Prahu – město, které skrývá tisíce úžasných míst! My jsme pro vás vybrali top padesátku lokací, které prostě musíte navštívit. Někdy se vydáte do historie a jindy zase do krásné přírody nedaleko metropole. Co ale můžeme zaručit - bude to prostě jízda!


A pokud vás zajímá více o naší aplikaci, tak se podívejte zde.

Nové články přímo do vašeho mailu?

bottom of page